Верифікований профіль
18
Років досвіду
11
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
3
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
1 тиждень тому
Я идеальный и лучший менеджер на планете земля

Продаж будинків (2)

  • 35 000 $
    175 $/м²

    Олімпійська

    БЕЗ КОМІСІЇ Таромске
    200 / 115 / 15 м²
    2 поверхи
    9 сот
    4 кімнати
    4 тиж. тому
    Продається в Таромському новий будинок, 2-поверховий, 200 кв. м, під оздоблення. Будували для себе. 380V, висота стелі 2,8 м, тепла підлога, будинок 11*10 м, під дахом сіра мінвата-утеплювач, дах оцинкований. Товщина стін 65 см, будинок цегляний, утеплений. У будинку для оздоблення є багато різного будівельного матеріалу (кахель, гіпсокартон, пластикові труби, батареї, утеплювач, пінопласт, встановлено котел Vaillant). Ділянка рівна, 9 соток, приватизована, фасад 19 метрів.
    Рієлтор
  • 35 000 $
    175 $/м²

    Олімпійська

    БЕЗ КОМІСІЇ Таромске
    200 / 115 / 15 м²
    2 поверхи
    9 сот
    4 кімнати
    1 міс. тому
    У Таромському продається новий будинок, 2-поверховий, 200 м², під оздоблення. Будували для себе. 380W, h 2,8, теплі підлоги, будинок 11*10, під дахом сіра мінвата-утеплювач, дах оцинкований. Товщина стін 65 см, будинок цегляний, утеплений. У будинку для оздоблення є багато різного будівельного матеріалу (кахель, гіпсокартон, пластикові труби, батареї, утеплювач, пінопласт, котел Vailant встановлено). Ділянка рівна, 9 соток, приватизована, фасад 19 метрів.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.